piątek, 21 marca 2014

Tęczowe pudełko

Efekt nudnego wieczoru. Pudełko po butach oklejone kawałkami płyt, do ich przyklejenia użyłam dwustronnej taśmy klejącej.


8 komentarzy:

 1. Świetnie to wygląda! Muszę zrobić sobie takie. :)

  meaningless-iso13.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. boskie ;) też sobie takie zrobię ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne *.* Skąd, ty bierzesz takie pomysły ???
  http://oblivion-fantasy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Pomysłowe!
  Świetnie wygląda, zwłaszcza wieczko :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki, mam kilka pudełek na regale, niestety nie są z kompletu i trochę czas odbił swoje piętno, nie wygląda to zbyt ciekawie. Właśnie zastanawiałam się, czy kupić nowe czy je reanimować. Ten pomysł jest świetny, właśnie z nim eksperymentuje, obkleiłam jednobarwną lekko karbowaną tapetą i po bokach dołożyłam motyw z wyciętej płyty. Wieczko całkiem od Ciebie pomałpowałam. Na półce wygląda super jakby całe pudełko obite było drogim materiałem i wycinanka z płyt dodaje uroku tak połyskując w świetle, ale coś nie do końca mi gra. Zastanawiam się jak wykończyć brzegi wzoru, czym uzupełnić przestrzeń pomiędzy kawałeczkami… Końce są trochę ostre i odstają, muszę uważać, gdy sięgam po zdjęcia, aby o coś nie zawadzić i przez przypadek nie oderwać jakiegoś elementu. Jak u Ciebie sprawdza się to pudełko w praktyce? Wykończyłaś brzegi, czy zostawiłaś tak jak na zdjęciu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja swoje pudełko zostawiłam takie jakie jest na zdjęciu specjalnie starała się wycinać płyty tak by nie miały zbyt mocno zaostrzonych krawędzi dzięki temu o nic mi nie zaczepiają i się nie odklejają. Proponuję ci byś kupiła odpowiedni kolor fugi pasujący do koloru pudełka i mozaiki i nałożyła bardzo cienką warstwę w przestrzenie pomiędzy kawałkami płyt, warstwy muszą być cienkie by nie obciążały za bardzo pudełka mam nadzieję, że ten sposób się sprawdzi. Fugę powinnaś kupić w każdym sklepie budowlanym a jeśli miejsca pomiędzy kawałkami płyt nie są zbyt duże możesz ją nałożyć za pomocą dużej strzykawki.

   Usuń

Dziękuję za wszystkie komentarze one motywują mnie do dalszego tworzenia, każdego komentatora na pewno odwiedzę. Zapraszam do grona obserwatorów i do polubienia mojego Fanpage :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...