wtorek, 1 września 2015

Bliźniacze naszyjniki

Taki naszyjnik pojawił się już u mnie w poście "Złoto i czerń" wykonałam go wówczas na zamówienie. Z braku pomysłów na wykorzystanie metalowych, złotych i czarnych elementów postanowiłam zrobić kolejne dwa. Różnią się one od poprzedniego jedynie tym, że elementy zawiesiłam na dwóch czarnych, woskowanych sznurkach, a nie na trzech. Jeden z naszyjników przeznaczyłam dla siebie, a drugi jest już w sprzedaży. Znajdziecie go oczywiście w moim sklepiku.


Myślałam, że robiąc kolejne naszyjniki tego typu, wykorzystam wszystkie elementy, ale one jeszcze mi zostały i będę ponownie musiała ich użyć. Postaram się tym razem wykonać z nich coś innego. A gdy w sklepiku naszyjnik nie będzie już dostępny, to ponownie mogę go jeszcze wykonać na zamówienie.

3 komentarze:

 1. śliczne naszyjniki :)

  http://photo-andyou.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Naszyjniki same w sobie mi się nie podobają, aczkolwiek z koszulą prezentuje się to ciekawie. :) Co jak co, ale kawał naprawdę dobrej roboty! Sądzę jednak, że bierzesz sobie troszkę za mało za takie dzieła.
  bo-kocham-czytac.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po zrobieniu tego naszyjnika za pierwszym razem również mi się nie podobał. Zmieniłam zdanie, gdy zobaczyłam go założonego pod kołnierzyk w koszuli dżinsowej co do wyceniania moich prac zawsze mam z tym problem i oceniam po prostu pod siebie, czyli oceniam czy ja zapłaciłabym taką cenę za daną biżuterię. Ostatnio jednak to się zmienia, gdyż robię coraz bardziej pracochłonne prace i patrze również pod względem poświęconego im czasu i materiałów.

   Usuń

Dziękuję za wszystkie komentarze one motywują mnie do dalszego tworzenia, każdego komentatora na pewno odwiedzę. Zapraszam do grona obserwatorów i do polubienia mojego Fanpage :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...