sobota, 12 września 2015

Srebrny smok

Kiedyś to, co było związane ze smokami, budziło moje wielkie zainteresowanie, do tej pory mam jeszcze zachowane breloczki z tymi stworami fantasy, nie mogło mnie więc zabraknąć w smoczym wyzwaniu Kreatywnego Kufra. Pomimo że dwa dni temu zgłosiłam już jedną pracę na inne wyzwanie, to do zrobienia tej bransoletki nabrałam wyjątkowego zapału i pędu. Czas przy robieniu jej zleciał mi do pierwszej w nocy. W pracy lekko senna siedziałam, ale co tam ważne, że bransoletkę skończyłam.


Do jej wykonania użyłam czarnej skóry i szarosrebrnej, na której jest imitacja srebrnych łusek. Bransoletka ma wymiary 17 cm x 4 cm. Obszyta jest srebrnymi, podłużnymi, drobnymi koralikami, których również użyłam do wyszycia wzoru. Na środku bransoletki znajduje się ręcznie malowany, opalizujący kaboszon w odcieniach: srebra, bieli, czerni i turkusu.

"Srebrnego smoka" zgłaszam do KK i pozostało mi jeszcze jedno wyzwanie, ale z tym kolejnym to już mi się tak nie śpieszy.

http://1.bp.blogspot.com/-Sd6w2B_UH38/Ve8yMILKTCI/AAAAAAAAHhs/E64WNF4ftFs/s320/08.09.2015%2B-%2BSmok.png

4 komentarze:

  1. wow, jestem pod wrażeniem :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Robi ogromne wrażenie, widać, że jest zrobiona z pasją;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Piękna:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze one motywują mnie do dalszego tworzenia, każdego komentatora na pewno odwiedzę. Zapraszam do grona obserwatorów i do polubienia mojego Fanpage :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...